Обласний благодійний біговий челендж " Кожен крок в допомогу ЗСУ"

Дата: 25 березня о 22:22
69 переглядів

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України оголошує відкритий обласний благодійний біговий челендж серед освітян, учнівської та студентської молоді "Кожен крок в допомогу ЗСУ" .

Мета челенджу:
- покращення рівня рухової активності учасників заходу, пропаганди здорового та активного способу життя;
- моральної підтримки Воїнів та збір благодійних внесків на допомогу ЗСУ, а саме 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.

Умови:

Челендж проводиться з 01 по 30 квітня 2024 року в кожному населеному пункті Миколаївської області, а також із залученням всіх бажаючих з інших регіонів України.

До участі у Челенджі запрошуються освітяни, учнівська та студентська молодь, а також будь-яка особа іншої сфери діяльності, які мають певний рівень фізичної підготовки та не мають протипоказань у стані здоров’я. Вік та кількість учасників не обмежені.

Програма та порядок проведення Челенджу:

* Учасники долають будь-яку кількість кілометрів (метрів) в день протягом місяця бігом або ходьбою, в залежності від власного стану здоров’я та фізичної підготовки.
Вони можуть діяти індивідуально або брати участь вгрупових (масових) забігах, благодійних фізкультурно-оздоровчих, спортивних, культурно-просвітницьких, патріотичних заходах.

* За бажанням, можна зробити пожертвування в "Банку" на потреби 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій служать освітяни Миколаївської області.

* Рекомендована сума перерахування коштів – щодня протягом місяця від 10 грн і більше або будь яка сума одним платежем.

Р Е К В І З И Т И :

Поповнити «Банку» можна у три способи:
- за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/357XtFePTH
- за номером карти «Банки» 5375411215367306
- за розрахунковим рахунком «Банки» UA133220010000026200343991530ЄДРПОУ 2664509966.

* Задля підрахунку загальної дистанції, яку подолали всі учасники Челенджу заради підтримки наших Воїнів, просимо вас, в будь-якому порядку протягом квітня 2024 року, щодня або щотижня, індивідуально або групою (класом, закладом освіти) заповнювати Google-форму за посиланням: https://forms.gle/xZNZpkUyDyr4foG26, в якій зазначати назву територіальної громади, закладу освіти, категорію учасників, кількість учасників та дистанцію, яку здолали учасники забігів (піших переходів).

* Для висвітлення участі у соціальних мережах можна застосовувати скріншоти з будь-яких бігових додатків або фото-відеозвіти, позначаючи пости хештегом #коженкроквдопомогуЗСУ.

* Учасники, що приймають участь в Челенджі, максимально дотримуються заходів безпеки, передбачених чинним законодавством під час дії воєнного стану.

* Всі учасники заходу нагороджуються грамотами за активну участь, які будуть направлені до закладів освіти в електронному вигляді.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.